Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

آندیا در آستانه یکسالگی
- کاش با زمان قرار همزیستی مسالمت آمیز داشتیم تا نه او مرتباٌ ما را دنبال کند و نه ما از او فرار کنیم ، بالاخره روزی به هم خواهیم رسید.

- کاش هرگز شادیهای کوچکمان را به امید رسیدن به خوشبختیهای بزرگ از دست ندهیم.
درک زندگی تنها با نگاه به گذشته میسر است ، اما زندگی کردن تنها با نگاه به آینده !

 
آندیا در حال پرت کردن توپ به سمت مامانیش

شیرین عسل ناز و ملوس ما که البته دیگه برای خودش خانومی شده... در روزهای پایانی اولین مرداد زندگیش شیرینکاریهای منحصر به فردی انجام میده تقریباٌ با هر موزیک شادی که بشنوه نانای نانای رو شروع میکنه ، بعد هم میزنه زیر خنده و منتظر تشویق میمونه .

- صبح ها که از خواب بیدار میشه هم برای اولین کسی که بره بالای سرش ، اول یک خنده شیرین با لوندی مخصوص تحویل میده و بعد میزنه زیر آواز ... اکثر ملودیهایBaby T.V رو کاملا میشناسه و با تقلید صدا سعی میکنه ادای خوندن اونها رو دربیاره ، بعضی وقتها هم زمان با برنامه های مورد علاقه اش شروع میکنه به تقلید فیزیکی از کارکترها و اگه کسی بیاد جلویش و مانع دیدش بشه از جایش بلند میشه و دستش رو میگیره و کشون کشون از جلوی تلویزیون دورش می کنه ، بدون هیچ اعتراضی.دلبر مامان در حال نانای


 
این هم یک گزارش تصویری از دلبر ما وقتی که خودش می دونه دار به یک کار ممنوعه دست میزنه ، البته در هر حال کار خودش رو در یک فرصت مناسب انجام میده .

 
دخترم دیگه کفشهایش رو هم نصفه و نیمه می پوشه ، اینجا هم داره با مامانیش دست میده

عزیز دلم لحظه ها رو تنها برای دیدن تو میشمرم و مدام از خودم می پرسم یعنی تو مامان رو برای این دوریها و تنها گذاشتنهای هر روز می بخشی...
کاش از میان لحظه های زندگی ، لحظه دیدار زود تر می رسید...


+  نوشته شده توسط آنديادر  یکشنبه ٢۸ امرداد ۱۳۸٦    -  نظرات شما ()
DaisypathNext Anniversary Ticker