آندیا در آستانه یکسالگی- کاش با زمان قرار همزیستی مسالمت آمیز داشتیم تا نه او مرتباٌ ما را دنبال کند و نه ما از او فرار کنیم ، بالاخره روزی به هم خواهیم رسید.

- کاش هرگز شادیهای کوچکمان را به امید رسیدن به خوشبختیهای بزرگ از دست ندهیم.
درک زندگی تنها با نگاه به گذشته میسر است ، اما زندگی کردن تنها با نگاه به آینده !


202827.jpg 
آندیا در حال پرت کردن توپ به سمت مامانیش

Jmx0PTExODc2MDI3NDEyMTUmcHQ9MTE4NzYwMjk1MTE5MCZwPTEyNTIxJmQ9Jm49.tif

شیرین عسل ناز و ملوس ما که البته دیگه برای خودش خانومی شده... در روزهای پایانی اولین مرداد زندگیش شیرینکاریهای منحصر به فردی انجام میده تقریباٌ با هر موزیک شادی که بشنوه نانای نانای رو شروع میکنه ، بعد هم میزنه زیر خنده و منتظر تشویق میمونه .


- صبح ها که از خواب بیدار میشه هم برای اولین کسی که بره بالای سرش ، اول یک خنده شیرین با لوندی مخصوص تحویل میده06.gif و بعد میزنه زیر آواز ... اکثر ملودیهایBaby T.V رو کاملا میشناسه و با تقلید صدا سعی میکنه ادای خوندن اونها رو دربیاره ، بعضی وقتها هم زمان با برنامه های مورد علاقه اش شروع میکنه به تقلید فیزیکی از کارکترها و اگه کسی بیاد جلویش و مانع دیدش بشه از جایش بلند میشه و دستش رو میگیره و کشون کشون از جلوی تلویزیون دورش می کنه 34.gif، بدون هیچ اعتراضی.35.gif


202851.jpg
دلبر مامان در حال نانای
Jmx0PTExODc2MDMzNzI2MDQmcHQ9MTE4NzYwMzM3NTE5MiZwPTEyNTIxJmQ9Jm49.tif
203044.jpg
 

این هم یک گزارش تصویری از دلبر ما وقتی که خودش می دونه دار به یک کار ممنوعه دست میزنه ، البته در هر حال کار خودش رو در یک فرصت مناسب انجام میده .
Jmx0PTExODc2MDM0NzkxMTYmcHQ9MTE4NzYwMzQ4MTA2MSZwPTEyNTIxJmQ9Jm49.tif


203049.jpg 
دخترم دیگه کفشهایش رو هم نصفه و نیمه می پوشه ، اینجا هم داره با مامانیش دست میده
Jmx0PTExODc2MDM1NjQ2NzUmcHQ9MTE4NzYwMzU2NjI0NyZwPTEyNTIxJmQ9Jm49.tif

عزیز دلم لحظه ها رو تنها برای دیدن تو میشمرم و مدام از خودم می پرسم یعنی تو مامان رو برای این دوریها و تنها گذاشتنهای هر روز می بخشی...
کاش از میان لحظه های زندگی ، لحظه دیدار زود تر می رسید...31.gif


/ 2 نظر / 6 بازدید
نسترن

سلام مژگان جونم خوبی سرحالی؟عکس رو ندیدم که.دخمل نازت چطوره؟ببوسش.راستی من نتونستم ایمیلت و بخونم حروف و به صورت درهم برهم می دیدم.زود بیا دوباره برام ایمیل بزن که منتظرم.

نيکا

شلام انديا...خوشم مياد که تو عکسا معلومه تو هم خيلی شيطونی مثل من ...