خانومه سوال بپرس!

بهش می گم برو اون کفشها رو از پایت دربیار که خیلی برایت بزرگه ممکنه پایت پیچ بخوره! ... میگه : "مگه کفش پاشنه قد بلند پاهامونو می پیچونه؟"

بهش می گم دیدی چه مدرسه قشنگیه؟ دوست داری هر روز بیای اینجا؟  ... می گه: " نع!  من دوست ندارم شلوار با پیرهن بپوشم ! خانوم سوال بپرسشون هم وقتی بوسم کرد صورتم سیبیلی شد!!"

می پرسه مامان منو چند تا دوست داری؟ ... میگم خیلی زیاد! ، از هر چی که فکرشو بکنی بیشتر! ... مرموزانه می گه : "پس یعنی منو خیلی خیلی گرون خریدی؟"!!

کتاب تازه اش رو آورده و می پرسه مامان میشه ببینی اسم پدر جیک جیکو چیه؟ می گم نه مامانم تو کتابت اسم پدرش رو ننوشته! ... یک نگاه معنی دار بهم می اندازه و کتاب رو از دستم می گیره ، بعدش میگه : " آخه همه مامی ها می دونن اسم پدر جیک جیکو آقا خروسه است دیگه!"

هر کلمه ای که برای اولین بار به گوشش بخوره ، بی مناسبت و با مناسبت اینقدر ازش استفاده می کنه تا مطابق عکس العملهای ما معنی و مورد استفاده صحیحش رو کشف کنه ...

عروسکش رو پرت می کنه بالا طوری که هر بار دست و پای عروسک بینوا می خوره تو سقف ، بعد دو دستی سر خودش رو میچسبه که نکنه عروسکه بخوره تو سر و صورتش! ... می گم کارت خطر ناکه چرا اینجوری می کنی؟ ... می گه:  "می خوام از اون بالا بندازمش پایین که بیوفته ... ( یک کم مکث می کنه!) تو دردسر!!!!!!!!!! "

اینم یک گفتمان خودمونی و در گوشی ...

  • مامانه من خوشگلم؟
  • بله عزیزم! ابله
  • دختر خوبی ام؟ مژه
  • معلومه که خوبی! همه بچه ها خوبن! بغل
  • من خیلی هم باهوشم؟؟ از خود راضی
  • تعجب خودت چی فکر میکنی؟
  • فکر کنم دیروز بچه با حرص دارادی* شدم ! مژه
  • اینکه گفتی یعنی چی اونوقت؟تعجب
  • یعنی اسمم تو مدرسه پرنده (برنده) میشه ،  ولی هم من دوست ندارم برم مدرسه! از خود راضی

با حرص داراد * : با استعداد!!  (حالا اگه نگارنده تا حالا به استعداد بچه اش پی نبرده خوب مشکل خودشه!)
خیلی دنبال رابطه عکسها نباشین لطفأ ...  خجالت


/ 14 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ليلي_مجنون

خيلي وقته مطالبتون رو ميخونم دخترتون خيلي ناز و شيطونه

مامان دیبا و پرند

سلام دوستم این دختر با استعداد رو تو رو خدا پیش این خانم سیبیلو نبر. [قهقهه][قهقهه]

سپیده

قربون این دختر باهوش و عزیزم بشم با اینهمه کنجکاویهای زیبای کودکانه اش [ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][گل]

مامان الی

قربون دختر با استعداد برم من[قلب]

مریم

سلام مدتیه با دنبال کردم لینکهای وبلاگ یکی از دوستانم نوشته های زیبای شما را می خوانم. نکته جالب اینجاست که من هر شب چند ماهی از زندگی دختر شما را دنبال می کنم و باورم نمی شود که کودکی که 5 ماهش بود و دندان نداشت و راه نمی رفت حالا خانمی شده به این شیرینی. ثابت قدمی شما در نوشتن و خواندن وبلاگهای زیبای مادران دیگر من را ترغیب به نوشتن کرد. آندیای گل را از طرف مامان رایان ببوسید.

آذربیگ

ما زوج هنرمندی هستیم که با دوچرخه از شهری به شهری و از روستائی به روستائی سفر کرده و با مردم زندگی میکنیم. از زندگی آنها الهام گرفته و با رنگ و قلم آداب و رسومشان را توصیف و ترسیم میکنیم. ما در نقاشی ( پرتره ) از عکس تخصص داریم از جمله: حیوانات مراسم ازدواج بچه ها رویدادها خود و خانواده در طرح ها و مدلهای مختلف

مامان دل آرام

[خنده][قهقهه] فوق العاده بود... خانومه سوال بپرسشون سيبيليش كرده .[قهقهه] جووونم